اسلب چوبی, گالری ایده‌ها

۲۶ ایده منحصر به فرد برای ساخت میز با اسلب چوبی

ساخت میز با اسلب چوبی

 روش‌های زیادی برای استفاده از اسلب چوبی جهت ساخت میز وجود دارد. هر طراحی از تلاش می‌کند ایده و نظر خود را برای ساخت میز با اسلب چوبی اجرا کند. همین تفاوت در ایده‌ها و استفاده از متریال مختلف در نوع خود جالب‌توجه است. برای ساخت انواع میز چوبی با اسلب، در قسمت صفحه از تخته برش شده تنه درخت استفاده می‌شود و برای ساخت پایه‌های میز از ایده‌های مختلف و متنوعی بهره می‌گیرند.

 ساختار این تنه برش شده چوب به‌گونه‌ای است که هیچ‌وقت دو اسلب شبیه به هم نیستند و مانند اثر انگشت انسان‌ها، نقش و رگه چوب‌ها هم متفاوت است. پس برای ساخت صفحه نیاز نیست ابتکار خاصی به کار بگیرید و با کمترین تغییر و رنگ‌کاری با روغن چوب به‌راحتی می‌توانید صفحه میز را آماده کنید.

 برای ساخت پایه‌ها باتوجه‌به نوع دیزاین فضای موردنظر باید اقدام به طراحی و انتخاب متریال کنید. پایه‌هایی از جنس چوب، فلز، رزین، سیمان، استیل شیشه و… ایده‌هایی هستند که تاکنون مورداستفاده قرار گرفته‌اند و همچنان منتظر ظهور روش‌هایی جدیدتر برای ساخت پایه میز چوبی هستیم.

 نکتهٔ دیگری که در مورد ساخت میز با اسلب چوبی وجود دارد این است که شما امکان ساخت میز برای مصارف مختلف خواهید داشت. مثلاً میز اوپن آشپزخانه، میز مطالعه، میزناهارخوری، میز کامپیوتر، میز جلو مبلی، میز کنفرانس، میز کار و…

 در این نوشته ایده‌های زیادی از میز با اسلب چوبی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌تواند جرقه‌ای برای ساخت میزی زیباتر باشد. شما هم می‌توانید نمونه کارهای ساخته شده را برای ما ارسال کنید تا با نام شما در آیچوب منتشر کنیم.

استفاده از اسلب چوبی برای ساخت میز جلسه و کنفرانس

 میز جلسه و کنفرانس

میز کار ال L شکل با اسلب چوبی

میز کار ال L شکل با اسلب چوبی

میز ناهارخوری چوبی که برای ساخت آن از اسلب استفاده شده است

میز ناهارخوری چوبی

استفاده از تیر آهن فلزی به عنوان پایه میز چوبی

میز ناهار خوری با پایه فلزی

 

میز ناهار خوری با پایه فلزی

 

میز ناهار خوری ساخته شده با تنه طبیعی درخت

میز ناهار خوری با تنه درخت

 

میزناهارخوری با اسلب چوبی

 

نقاشی بر روی چوب

نقاشی بر روی چوب

میز اوپن آشپزخانه با تنه درخت

میز اوپن آشپزخانه با تنه درخت

میز چوبی با پایه استیل

میز چوبی با پایه استیل

 ساخت میز با اسلب با روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید درخت را در دو جهت طولی یا عرضی برش دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. به نظر می‌رسد برش چوب به‌صورت اسلب و استفاده از آن به‌عنوان بخشی از سازه، یکی از بهینه‌ترین روش‌ها برای ساخت لوازم چوبی است.

 معمولاً برای ساخت میز با اسلب باتوجه‌به شرایط اسلب و ابعاد آن تصمیم گرفته می‌شود که چه سبک میز برای ساخت آن اجرا شود.

ساخت میز غذاخوری با اسلب چوبی

میز جلسه چوبی

میز جلو مبلی چوبی با تخته چوبی

میز جلو مبلی چوبی

 

میز جلسه چوبی

میز ناهار خوری با تنه درخت

برش کالباسی برای صفحه میز

برش کالباسی برای صفحه میز

 

میز خاص

 

میز با تنه درخت

 ایده‌ها و روش‌های زیادی برای استفاده از اسلب چوب وجود دارد و هر نجار و استاد کاری می‌تواند باتوجه‌به سلیقه و نوع نیاز خود، از اسلب درخت استفاده کند. ممکن است یکی از مشتریانتان به شما ساخت میز با استفاده از اسلب درخت را سفارش دهد و شما به دنبال ایده‌هایی نو برای ساخت میز چوبی با اسلب باشید.

میزناهارخوری با اسلب چوبی

 ما در این نوشته ایده هایی برای ساخت میز جلو مبلی و میزناهارخوری با استفاده از اسلب چوبی گردآوری کرده‌ایم. همچنین در نوشته‌های پیشین به تعریف و معرفی اسلب پرداخته‌ایم که در این مطلب می‌توانید مرور کنید.

میزناهارخوری با اسلب چوبی

برای ساخت میزهای این‌چنین استاندارد خاصی وجود ندارد و شما باید بر اساس طرحی که موجود هست، پایه و شاسی بسازید. همچنین برای رنگ‌کاری اسلب معمولاً از روغن‌های گیاهی مخصوص چوب استفاده می‌شود. این روغن‌ها سرعت و کیفیت در اجرای رنگ را بسیار بالا برده‌اند.

ساخت میز رستوران با اسلب چوبی

ساخت میز غذاخوری با اسلب چوبی

میز اسلب چوبی

 

استفاده از تکنیک بوکمچینگ برای ساخت میز اسلبی

میز بوکمچینگ

 

میز بوکمچینگ

گردآوری و تنظیم: آیچوب

یک نظر در “۲۶ ایده منحصر به فرد برای ساخت میز با اسلب چوبی

  1. امیر گفت:

    بسیار زیبا و بی نظیر

برای ثبت نظر لطفا وارد اکانت خود شوید ( عضویت رایگان است )