آیچوب از سال ۱۳۹۱ در فضای مجازی حرکت خود را آغاز، و تا این لحظه با علاقه‌مندان به هنرهای چوبی، رنگ چوب، ابزار صنایع چوب و … همراه بوده است. از این پس هم به پشتوانه بیش از 12000 بازدیدکننده در روز باقدرت همراه شما خواهیم بود و شیوه‌هایی نو در ارائه‌ی محتوا و آموزش را ارائه خواهیم داد. با توجه به فعالیت آیچوب به‌صورت تخصصی درزمینهٔ های ذکر شده، فضایی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات شما وجود دارد.

گروه آیچوب آنالیز مناسب و درست از وضعیت بازار و درخواست خریداران را با بررسی آمارها و ایمیل‌ها و دیدگاه‌ها گردآوری نموده است و آمادگی مشاوره برای ارائه راهکارهای مناسب معرفی برند، خدمات و محصولات شما دارد. در ادامه می‌توانید بسته‌های پیشنهادی ما را مشاهده کنید و یا در صورت نیاز، با ما برای مشاوره درج آگهی، تماس بگیرید.

این مجموعه ها به ما اعتماد کردند:

رونیکس،نوین چوب،سازوکار،ابزار رونیکس،گروه صنعتی مدریت،شرکت آروا،مونوکوت ایران،گروه صنعت بیت کلاسیک د،همل ایران،کیف ابزار،شرکت تهران یراق،شرکت راستیکور،شرکت دوریس،شرکت ابزار عمویی،شرکت ارلانگو،گروه آموزشی اپوکسی کار،چوبک ابزار،ابزار مارت،گروه آموزشی رویال،و ..

 

بسته های تبلیغاتی آیچوب:

بسته های تبلیغاتی شامل بنرها،انواع رپورتاژ و تبلیغات در اینستاگرام است که توضیحات به تفکیک در ادامه تقدیم می شود

 

بسته بنرها:

 بنر جایگاه A: بالای مقالات

قیمت:  ۴/۵ میلیون تومان ماهانه

جایگاه بنر: بالای تمامی مقالات آیچوب

این بنر در بالای باکس نوشته در تمامی مقالات آیچوب (بیش از 600 مقاله) قرار می گیرد و ایمپرشن بالایی به لحاظ دیده شدن توسط مخاطب دارد.

 بنر جایگاه B: وسط مقالات

قیمت: ۳/۲ میلیون تومان ماهانه

جایگاه: پاراگراف دوم تمامی مقالات

 

بسته رپورتاژ آگهی:

در این روش مطلبی در آیچوب منتشر می‌شود که محتوای آن معرفی یا آموزش کار با محصولات شما است. به‌مرور زمان توسط موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان، مشاهده می‌شود. ماندگاری بالای این مطلب و امکان درج توضیحات و تصاویر دلخواه و بدون محدودیت از مزایای این روش است.

همچنین این محتوا در شبکه‌های اجتماعی آیچوب (تلگرام, اینستاگرام, یوتوب، پینترستو..) با مجموع بیش از 170 هزار مخاطب تخصصی منتشر می شود.

1. نگارش و درج مقاله در آیچوب:
مبلغ : 8 میلیون تومان 

این پلن مانند پلن بالا می باشد با این تفاوت که فرایند تهیه و توزیع محتوا همزمان توسط تیم تولید محتوای آیچوب انجام می شود. موضوع از طرف شما پیشنهاد می شود و نگارش مقاله با هدف گرفتن رتبه سئویی در کلید واژه های برنامه ریزی شده انجام می شود.

2.آنباکسینگ و معرفی ابزار:

مبلغ : 25 میلیون تومان 

در این پلن که مخصوص تولید کنندگان یا فروشندگان ابزار است؛ ابزار برای استودیو آیچوب به منظور آنباکس و معرفی ارسال می شود.جعبه گشایی و معرفی ابزار در قالب ویدئو و رپورتاژ در وبسایت آیچوب، پست و استوری اینستاگرام آیچوب، یوتیوب، آپارات و تلگرام آیچوب انجام می شود.

در این پلن ضمن جعبه گشایی و معرفی محصول، مستقیما از سفارش دهنده تبلیغ به عنوان اسپانسر ویدئو یاد شده و درگاه های مورد نیاز برای ارتباط با ایشان در اختیار مخاطب قرار می گیرد.

4. مراجعه حضوری و تهیه گزارش:

مبلغ : 50 تا 80 میلیون تومان

در این روش، تیم آیچوب با حضور در کارگاه، کارخانه و یا فروشگاه مجموعه شما، با تهیه گزارشی ویدئویی از نوع فعالیت و خدماتی که ارائه می دهید، علاقه مندان به صنعت چوب را با شما آشنا می کند.

این ویدئو در وبسایت آیچوب و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و برای همیشه ماندگار است. این روش یکی از تاثیرگذار ترین روش های تبلیغاتی است.

 

بسته تبلیغ در اینستاگرام آیچوب:

لطفا برای مشاهده پلن های تبلیغاتی اینستاگرام آیچوب روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک: تبلیغ در اینستاگرام آیچوب| کلیک کنید

 

روند انجام تبلیغات چگونه است؟

پس از انتخاب پلن و مدت همکاری پیش فاکتور به همراه شماره کارت ارسال خواهد شد و پس از واریز طبق پلن درخواستی و هماهنگی انجام شده تبلیغ شما انجام خواهد شد.

– پلن های ترکیبی قابل مذاکره خواهد بود و پیشنهاد می شود طی مشاوره و با توجه به تجربه ما و نوع کسب کارتان برنامه ای به صورت اختصاصی برای شما طراحی و اجرا شود.

  • پیشنهاد می شود جهت انتخاب پلن مطابق با کسب و کار شما با ما تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

جهت هماهنگی و یا مشاوره تبلیغات در آیچوب با ما تماس بگیرید:

تلفن ارتباط : ۰۹۱۱۷۳۸۰۸۴۷ مهندس روزبه ( تماس/تلگرام/واتساپ)

تلفن دفتر آیچوب : 01142254775

در پایان لطفا صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید.