گیره, مدریت, معرفی ابزار

معرفی نرگیر دوبل مخصوص گیره سری S مدریت

خرید گیره نجاری مدریت

  نرگیر دوبل یکی از تجهیزات جانبی گیره‌های سری S گروه صنعتی مدریت است. از نرگیر دوبل برای نگه‌داری زهوار یا قطعات چوبی در قسمت لبه (نر) صفحه‌های چوبی، MDF و… استفاده می‌شود.

  در دنیای ابزار نجاری تجهیزات و ابزارهای زیادی برای افزایش کیفیت کار نجار، سهولت در روند نجاری و سرعت‌بخشیدن در کار از ابزارک‌های جانبی استفاده می‌شود. این تجهیزات جانبی در جهت رفع نیازهای کاری اساتید و سازنده‌ها طراحی می‌شوند.

  در نوشته‌های پیشین گیره صنعتی سری S محصولی دیگر از گروه صنعتی مدریت را به‌عنوان یکی از قوی‌ترین گیره‌های دستی به شما معرفی کرده بودیم. باتوجه‌به قدرت بسیار بالای این گیره و ساختار فلزی آن، تیم تحقیق و توسعه گروه صنعتی مدریت قابلیت جدیدی به این گیره افزود و آن را به عنوان نرگیر دوبل به بازار عرضه کرد.

 

گیره نرگیر دوبل

 

 نرگیر دوبل ویژه گیره‌های فلزی سری S با بدنه و دسته‌ها یکپارچه فلزی این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که ابزاری قوی و حرفه‌ای پیش روی شماست.

 اگر به دسته‌های چوبی پیچ‌دستی‌های کلاسیک علاقه دارید، این شرکت دستگیره‌هایی فلزی قدرتمند با همان شکل و شمایل دستگیره‌های چوبی کلاسیک برای این محصول در نظر گرفته است.

 

اطلاعات فنی نرگیر دوبل نجاری

نرگیر دوبل دارای دو دستگیره و فک است که برای نشستن بهتر بر روی قطعه کار، دو قرقری بر روی پیچ کبریتی آن نصب شده است. برای حفاظت از قطعه کار پوشش لاستیکی مقاوم بر روی قرقری قرار دارد.

 پیچ نصب شده بر روی بدنه نرگیر دوبل به شما این امکان را می‌دهد که نرگیر را در یک ارتفاع مشخص بر روی تسمه فولادی ثابت نگه دارید. فاصلهٔ مرکزی دو فک نرگیر از هم ۱۴ سانتی‌متر است که این فضا برای نگه‌داری قطعه در قسمت لبه کار مناسب است.

 در نجاری مدرن و امروزی نجارها تلاش می‌کنند سازه‌های تولیدی را با نهایت کیفیت و دقت بسازند و از کمترین میخ و منگنه برای ساخت سازه استفاده کنند. یکی از دلایلی که در سال‌های اخیر استفاده از انواع گیره نجاری در میان نجارها رونق گرفته، تلاش آن‌ها برای ساخت سازه‌های خاص، لوکس و بدون خرابی و آسیب‌های معمول در نجاری است.

 به‌عنوان‌مثال یک نجار به‌جای اینکه زهوار چوبی لبه میز را با استفاده از میخ و منگنه و پیچ به لبه بچسباند، قطعه را به چسب چوب آغشته می‌کنند و با استفاده از گیره مجهز به نرگیر دوبل با فشار و قدرت کافی پرس سرد انجام می‌دهند.

 

خرید گیره نرگیر دوبل

 

 نکتهٔ مهم در مورد این ابزارک این است که نرگیر دوبل به‌تنهایی قابلیت استفاده ندارد و حتماً باید این محصول را به گیره سری S گروه صنعتی مدریت متصل کنید.

 برای اتصال کافی است فک متحرک را از جای خود خارج کنید و تسمه گیره را در داخل شیار نرگیر دوبل قرار دهید. در مرحله بعد گیره را به‌خوبی به صفحه متصل کنید و ارتفاع نرگیر را در راستای زهوار تنظیم کنید و دستگیره‌ها محکم کنید.

 

معرفی و خرید ابزارک نرگیر تک ((مدریت))

 نرگیر تک ابزاری کمکی برای نگه‌داری زهوار یا قطعات چوبی در قسمت لبه (نر) صفحه‌های چوبی، MDF و… به کار می‌رود. مهم‌ترین مزیت نرگیر تک، قابلیت آن برای استفاده در انواع گیره دستی است.

 شما محدودیتی در استفاده از این ابزارک ندارید. ساختار این ابزارک به‌گونه‌ای است که قابلیت نصب آن بر روی تسمه گیره را خواهید داشت.

 

 ساختار بدنه نرگیر تک و حتی دستگیره طرح چوب آن از فلز ساخته شده است. شیاری مجهز به پیچ در نرگیر تک قرار دارد که امکان قراردادن تسمه در داخل آن و تثبیت آن با بستن پیچ خواهید داشت.

 استفاده از فلز در این ابزارک به شما اطمینان خاطر خواهد داد که محصولی باکیفیت و بادوام در اختیار شماست.

 این نرگیر دارای یک دستگیره و فک است که برای نشستن بهتر بر روی قطعه کار، یک قرقری بر روی پیچ کبریتی آن نصب شده است. برای حفاظت از قطعه کار پوشش لاستیکی مقاوم بر روی قرقری قرار دارد.

 

خرید گیره نجاری

 

 پیچ نصب شده بر روی بدنه نرگیر تک به شما این امکان را می‌دهد که نرگیر را در یک ارتفاع مشخص بر روی تسمه فولادی ثابت نگه دارید.

 در نجاری مدرن و امروزی نجارها تلاش می‌کنند سازه‌های تولیدی را با نهایت کیفیت و دقت بسازند و از کمترین میخ و منگنه برای ساخت سازه استفاده کنند.

یکی از دلایلی که در سال‌های اخیر استفاده از انواع گیره نجاری در میان نجارها رونق گرفته، تلاش آن‌ها برای ساخت سازه‌های خاص، لوکس و بدون خرابی و آسیب‌های معمول در نجاری است.

 

خرید گیره نجاری

 

به عنوان مثال یک نجار به‌جای اینکه زهوار چوبی لبه میز را با استفاده از میخ و منگنه و پیچ به لبه بچسباند، قطعه را به چسب چوب آغشته می‌کنند و با استفاده از گیره مجهز به نرگیر تک با فشار و قدرت کافی پرس سرد انجام می‌دهند.

 

شما عزیزان آیچوبی برای خرید محصولات مدریت می توانید با شماره های دفتر فروش گروه صنعتی مدریت تماس بگیرید.

۰۲۱۶۶۳۴۱۴۲۵

۰۹۱۹۸۷۰۰۴۷۰

www.medritco.com

 

سلب مسئولیت: این نوشته یک محتوای تبلیغاتی به سفارش تبلیغ دهنده است. لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید.

 

 

برای ثبت نظر لطفا وارد اکانت خود شوید ( عضویت رایگان است )