آموزش, رنگ‌کاری

دوره آموزش رنگ چوب و MDF|مقدماتی تاپیشرفته با مدرک

آموزش رنگ کاری چوب

به احتمال خیلی زیاد

در پایان این نوشته قانع خواهید شد که

با مفصل ترین،قوی ترین و کاربردی ترین دوره آموزش رنگ کاری چوب و ام دی اف مواجه شدید.

اینجا رویا نمی فروشیم

بزرگترین سرمایه خود یعنی هنر و تجربه را دست یافتنی کردیم

 

رنگ کاری چوب چیست؟

دسترسی سریع : نمایش

رنگ کاری چوب یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در صنعت چوب و هنرهای چوبی است. مرحله فینیشینگ یا همان رنگ کردن چوب از دو جهت اهمیت ویژه‌ای دارد.

اول اینکه رنگ چوب به‌عنوان یک لایه محافظتی روی چوب نقش مهمی ایفا می‌کند و اگر این مرحله به درستی اجرا نشود ماندگاری و دوام کار به‌شدت کاهش می‌یابد.

دوم و مهم تر کاور بودن رنگ و پوشش های رنگی روی چوب است که رخ و زیبایی کار را نشان می دهد.

راز شماره یک :

اجازه دهید راحت باشیم؛ یک سازه بد چوبی با رنگ خوب، در بازار بسیار گرانتر از یک سازه خوب با رنگ بد فروخته می شود.

 

بنابراین، اگر بهترین کار چوبی دنیا را هم ساخته باشید ولی مهارت رنگ کاری چوب را نداشته باشید عملاً فایده‌ای نخواهد داشت و تمام زحمت شما بدون این‌که نمودی دیداری داشته باشد به هدر خواهد رفت.

 

در ادامه با ما همراه باشید تا با جامع‌ترین دوره آموزش رنگ چوب در ایران آشنا شوید.

 

دوره آموزش رنگ چوب

نحوه رنگ کردن چوب

رنگ کاری ساده است؟!

برخی از افراد تازه‌کار این‌طور تصور می‌کنند که رنگ کاری چوب ساده است و به تخصصی نیاز ندارد و کافی است تا قلم مو یا پیستوله را برداشته و شروع به رنگ کاری کنند!

اما اگر فقط یک بار و در ساده ترین حالت خودش یعنی گذاشتن قلم مو در رنگ و مالیدن به چوب تجربه رنگ کردن داشته باشید متوجه چالش های رنگ کردن خواهید شد.

رنگ کاری چوب یک مهارت ویژه است که برای یادگیری تمامی نکات، ترفندها و قلق‌های آن به سال‌ها کسب تجربه و آزمون‌وخطا نیاز دارید. البته اگر به روش های سنتی یاد بگیرید.

رنگ کاری چوب بر خلاف تصور و پیش فرضی که ممکن است داشته باشید به شدت به روز، تجربه محور، قلق دار و بسیار منعطف است.

و دقیقا به همین دلیل است که رنگ کارهای ماهر و حرفه‌ای چوب همیشه درآمدهای قابل‌توجه و بالایی دارند که برای یک کارمند یا کارگر و حتی کسب و کارهای مدعی درآمد این درآمد آن ها یک رویا است.

راز شماره دو :

رنگ کار ها پول تجربه خود را نقد نمی کنند! قلق ها و فنون خاصی که یاد می گیرند آن ها را متفاوت می کند.

روش‌های یادگیری رنگ کاری چوب

روش‌های مختلفی برای یادگیری مهارت رنگ چوب وجود دارد که در بخش زیر برتری و کاستی‌های هرکدام از این روش‌ها را بررسی می کنیم

 

تماشا بخش هایی از دوره آموزشی رنگکار ماهر

 

 

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

 

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵
اسکرین شات و ویدئو نظرات هنرجویان دوره رنگکار ماهر | کلیک کنید

 

شاگردی در کارگاه‌های رنگ چوب

این روش به‌عنوان یکی از دم دست‌ترین روش‌ها، معمولاً از نظر افراد تازه‌کار به‌عنوان یک گزینه ایدئال به نظر می‌رسد!

اما واقعیت این است که در این‌گونه کارگاه‌ها متأسفانه فرصت یادگیری تمام نکات و ترفندهای رنگ کاری وجود ندارد و آموزش رنگ کاری چوب به‌صورت شاگردی تنها جنبه تجربی و یا به‌اصطلاح کاردزدی دارد.

معمولاً استاد کارهای رنگ کاری چوب در چنین شرایطی از افراد برای انجام کارهای روتین و تکراری استفاده می‌کنند تا سرعت انجام کار خود را بالا ببرند.

راز شماره سه:

با خودمان صادق باشیم! هیچ استاد کاری وقت و فکر خود را برای آموزش شما نخواهد گذاشت و شما برای استاد کار فقط شاگرد و وردستی برای انجام کارهایی هستید که به شما واگذار می کند. هر چه زودتر یاد بگیرید زودتر استاد کار می شوید و طبعا رقیبی جدید برای او خواهید شد.

البته ایرادی هم به چنین موضوعی وارد نیست، چون اساساً این فضا برای یادگیری نیست و آموزش دادن به شاگرد هیچ‌گاه در اولویت قرار ندارد؛ بلکه هدف اصلی انجام هر چه سریع‌تر و بیشتر پروژه‌های جدید استاد کار است.

بنابراین، اگر فردی باهدف یادگیری مهارت پر تکنیک رنگ چوب وارد چنین فضاهایی شود عملاً کارایی لازم را نخواهد داشت و نهایتاً با صرف زمان بسیار زیاد با گوشه‌ای از دنیای جذاب و پر تکنیک رنگ چوب آشنا خواهد شد.

این روش یاد گرفتن مانند نوشیدن آب با قاشق است! تصور کنید..

آموزش رنگ کاری چوب و MDF

دوره آموزش حرفه ای رنگ کاری چوب

دوره‌های رنگ کاری چوب فنی و حرفه‌ای

سازمان فنی و حرفه‌ای یکی دیگر از مراکز آموزشی برای یادگیری مهارت رنگ آمیزی چوب است. فنی و حرفه‌ای سازمانی با بودجه دولتی است که باهدف ترویج آموزش‌های رایگان به‌منظور جذب سریع در بازار کار بنا شده است.

اما در سال‌های گذشته برخلاف رسالت آموزشی این سازمان ‌که باید به‌طور کامل بر روی مهارت آموزشی برای شروع کسب و کار تمرکز کند صرفاً به دوره‌هایی برای گرفتن مدرک تبدیل شده است.

از دیگر معایب دوره‌های فنی و حرفه‌ای زمان طولانی دوره‌های آن است که هیچ سنخیتی با آموزش برای ورود به بازار کار ندارد.به‌طور مثال، آموزشی که می‌توان آن را ظرف چند هفته ارائه کرد، در سازمان فنی و حرفه‌ای بین 3 تا 6 ماه طول می‌کشد!

علاوه بر آن دوره‌های فنی و حرفه‌ای تمام‌وقت بوده و با شرکت در این کلاس‌ها باید در طول هفته کارهای دیگر خود را تعطیل کنید و در این کلاس‌ها شرکت کنید.

به دلیل مشکلات بودجه ای این سازمان که کار آن را به فروش و اجاره سوله ها و کارگاه ها به بخش خصوصی کشانده است.

اگر حتی دوره رنگ کاری فنی و حرفه ای (فنی و حرفه ای دوره رنگ چوب ندارد و معطوف به رنگ ساختمان است)  مانند دوره های منبت و معرق و درودگری و … در بسیار از مراکز فنی و حرفه ای حذف نشده باشد؛توقع کیفیت آموزش را از آن نباید داشته باشید.

موضوع مهم‌تر اینجاست که اکثر دوره‌های این سازمان فقط برای آقایان است و در بسیاری از رشته‌ها برای خانم‌های علاقه‌مند به یادگیری فرصتی در این سازمان وجود ندارد!

 

به همین جهت اگر خانم هستید و علاقه‌مند به شرکت در دوره‌های رنگ چوب فنی و حرفه‌ای هستید چنین امکانی وجود ندارد!

 

راز شماره چهار:

و باگ بزرگتر که با تجربه سال ها حضور در دوره های مختلف سازمان فنی و حرفه ای به آن رسیدیم، منفعت طلب بودن بعضی از اساتید (بخوانید بسیاری) است که آموزش هایی در حد ناچیز و در حد قبولی تئوری در آزمون را به هنر جو می دهند و مابقی آموزش را به کلاس هایی در خارج از سازمان و با دریافت مبالغی بسیار بیشتر موکول می کنند.

 

ویدئو بررسی همه قسمت های دوره آموزش رنگ ( 40 دقیقه)

 

دوره‌های خصوصی آموزشی رنگ چوب

روش دیگر یادگیری رنگ کاری چوب، شرکت در دوره‌های خصوصی رنگ چوب است که به‌طور اختصاصی و باهدف مهارت آموزی به هنرجویان علاقه‌مند به این رشته و به صورت حضوری برگزار می‌شود.

شرکت و استفاده از چنین دوره‌هایی می‌تواند بسیار مفید و مؤثر باشد به‌شرط آن‌که واجد شرایط زیر باشد:

اول : سرفصل های کامل و حداقل مطابق با سرفصل های فنی و حرفه ای که کف آموزش را در بر می گیرد و برای کاربردی بودن آن باید تعداد و تنوع سرفصل های آموزش را بسیار کامل تر کرد.

دوم : کاربردی و نظام مند بودن موضوعات و بدون پرش محتوایی در کنار آموزش کامل مباحث رنگ بدون سانسور تجربه های استادی که در دوره های حضوری غیر معتبر بسیار رایج است.

آموزش رنگ کردن چوب

آموزش نیم پلی استر چوب

 

سوم: اساتید این دوره باید هم تجربه بالایی داشته باشند،هم به علم روز این صنعت مسلط باشند،هم شناخت کاملی از ابهامات هنرجوی داشته باشند،هم ترند های بازار ایران و جهان را بشناسند و در نهایت با چنین اندوخته ای، هنر و توانایی انتقال این دانسته ها به هنرجو را هم داشته باشند.

اگر چنین استادی را یافتید که حاضر به آموزش به شما باشد معطل نکنید! با هر قیمتی در دوره های ایشان شرکت کنید.

 

راز شماره پنج:

“دوره فلان استاد و فلان کارگاه شرکت کردم” هیچ چی یاد ندادن و نصف روز فقط داشت در مورد سنباده حرف می زد!

بله دوستان! تب گذاشتن دوره های حضوری و آنلاین چند سالی است که در ایران بسیار داغ شده و ما بعنوان یک گروه متخصص و با سابقه، گاهی از عدم دانش اولیه و کافی برگزار کنندگان این دوره ها برای پاسخگویی به ابتدایی ترین سوالات در کامنت های پیجشان شگفت زده می شویم.

 

دوره رنگ کاری حضوری و غیر حضوری

دوره‌های آموزشی اختصاصی می‌تواند به دو روش حضوری یا غیرحضوری ویدیویی (آنلاین) برگزار شود که هر یک مزایا مخصوص به خود را دارند.

مزایای دوره حضوری رنگ کاری چوبی

حس حضور در کلاس و لمس مواد و متریال می تواند در صورت زمان کافی برای حضور در کلاس، امکان حضور مداوم در کلاس و تسلط اساتید تاثیر خوبی روی آموزش داشته باشد.

معایب دوره های حضوری رنگ کاری چوب

مشکل بزرگ دوره های حضوری همان حضوری بدون آن است!

بگذارید از تجربه دوره های حضوری آیچوب کمی بگوییم

اول: تقریبا همه دوره های حضوری برای رفع مشکل اقامت شرکت کنندگان در آن دوره،  یا یک روزه است و یا در چند روز و با تحمیل هزینه اقامت هنرجو برگزار می شود.

در هیچ دوره حضوری یک یا چند روزه ای نمی توان حجمی از سرفصل ها و موضوعات که در دوره غیر حضوری آموزش داده می شود را پوشش داد. به هیچ عنوان نمی توان، باور کنید.

دوم: نکته جالبی در دوره های حضوری با آن بر می خوردیم فیلم گرفتن با گوشی و یا نوت برداری توسط هنرجویان دوره ها بود! تعجب می کردیم که چرا با وجود حضور در کلاس عملی باز هم فیلم بر می دارند و نوت می نویسند!

این نوت برداری و فیلم گرفتن تقریبا تمام توجه هنرجو را به خود معطوف می کرد و عملا حضور در کلاس کارایی که باید داشته باشد را نمی داشت.

سوم: نکته قابل توجه بعدی تجمع هنرجویان برای دیدن نکاتی خاص دور میز استاد بود که با وجود تعداد هنرجوی کم اما گویا باز هم هنرجو را بابت تسلط بر کار راضی نمی کرد.

مشکلی که قطعا با توجه به تمرکزی که روی فیلم برداری از زوایای مختلف و زوم عالی و نورپردازی فوق العاده در دوره های با کیفیت ویدئویی انجام می شود وجود ندارد.

چهارم: به دلیل برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری امکان شرکت تمامی افراد از شهرهای مختلف به دلیل بعد مسافتی و دشواری‌های آن وجود ندارد.

در آخرین دوره حضوری رنگ کاری که داشتیم ( پس از آن تا کنون دوره حضوری برگزار نکردیم) هنرجویانی از تهران،شیراز،هرمزگان،مازندران،قزوین با متوسط فاصله مکانی 900 کیلومتر در دوره حضور داشتند

پنجم: هزینه دوره های حضوری را به هیچ عنوان با دوره های غیر حضوری مقایسه نکنید!

اگر همان موضوعات و فصل های دوره غیر حضوری بخواهد در دوره حضوری تدریس شود، هزینه دوره حضوری رنگ کاری با توجه به هزینه های  کارگاه،متریال،رنگ،مواد مصرفی،پذیرایی و .. که همگی از هنرجو دریافت می شود حداقل 8 برابر دوره های غیر حضوری است.

ششم: سهم نابرابر استفاده از آموزش های حضوری در کلاس ها هم نکته قابل توجهی بود که تجربه کردیم.

بسیار پیش می آمد که یک هنرجو به دلیل شوق بیشتر و یا صبر کمتر آنقدر استاد را در راستای مشکلات خودش سوال پیج می کرد که عملا وقت کلاس و آموزش و دیگر هنرجویان حاضر را هم به خود اختصاص می داد.

بهتر می دانید که در یک  دوره حضوری هر ساعتی که گذشته قطعا به عقب باز نمی گردد.

دوره آموزش ویدئویی رنگ کاری چوب

دوره‌های ویدیویی به دلیل مستقل بودن از بعد زمان و مکان برای تمام افراد در هر جای کشور و در هر موقعیت زمانی قابل‌دسترسی است و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد که این خود یک مزیت ویژه محسوب می‌شود.

علاوه بر این، به دلیل نبود محدودیت از نظر ساعات آموزش می‌توان به‌تفصیل تمامی نکات، ترفندها و آموزش‌ها را ارائه داد.

تنها موضوعی که باید در بحث آموزش آنلاین موردتوجه ویژه‌ای قرار بگیرد ارائه آموزش‌ها به نحوی است که تمام زوایا با فیلم‌برداری به‌خوبی پوشش داده شود به‌گونه‌ای که فرد هنگام مشاهده دوره حس تسلط مناسبی بر محیط آموزش داشته باشد.

ما در دوره آموزشی ویدیویی رنگ چوب “رنگ کار ماهر” با توجه و در نظر گرفتن تمامی این شرایط و ویژگی‌ها یک دوره کاملاً استاندارد و فوق حرفه‌ای را آماده کرده‌ایم به‌طوری‌که با مشاهده دوره می‌توانید به تسلط بسیار خوبی در رنگ چوب برسید.

تماشا بخش هایی از دوره رنگکار ماهر

 

بازار کار رنگ کاری چوب چگونه است؟

 صنعت چوب یکی از صنایع مهم و پرکاربرد در کشور محسوب می‌شود که بیش از 17 درصد کل مشاغل ایران را تشکیل می‌دهد.

ساخت و تولید سازه‌های چوبی مختلف اعم از وسایل چوبی منزل، دکورهای چوبی، کابینت‌های چوبی، درب‌های چوبی، انواع آلاچیق و غیره باعث شده است تا صنعت چوب و به‌تبع آن رنگ کاری چوب رونق خوبی داشته باشد.

هیچ سازه و لوازم چوبی را نمی‌توانید بدون اعمال و اجرای رنگ و پوشش استاندارد وارد بازار فروش کنید. بنابراین، با یادگیری مهارت رنگ کاری چوب خود را وارد بازاری بزرگ، پر مشغله و پول‌ساز خواهید کرد.

بیش ترین ارزش افزوده فرنیچر های چوبی مربوط به رنگ و پوشش آن است و بیشترین سود را برای استاد کار و فروشنده خواهد داشت.

 

رنگ,رنگ چوب,آموزش رنگ چوب,دوره رنگ چوب,آموزش آنلاین رنگ چوب,رنگ کار ماهر,آموزش رنگ وودیانو,آموزش رنگ آیچوب,رنگ ام دی اف خام,تغییر رنگ چوب,سفید کردن رنگ چوب,

دانلود رنگ کار ماهر دانلود رنگکار ماهر

درآمد رنگ کاری لوازم چوبی لوکس

با یادگیری این مهارت و تمرین و کسب تجربه در این زمینه می‌توانید به سراغ اجرای پروژه‌های لوکس چوبی بروید و به کسب درآمدهای فوق‌العاده برسید.

به‌عنوان مثال اجرت رنگ کاری درب‌های چوبی لوکس چند ده و چند صد میلیونی لابی ساختمان‌های بزرگ بسیار بالا بوده و با رسیدن به این سطح از توانایی و تخصص می‌توانید چنین آینده‌ای را برای خودتان ایجاد کنید.

 

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵

 

 

درآمد از رنگ کاری محصولات چوبی خام

از دیگر راه‌های جذاب کسب درآمد از این حرفه، خریداری محصولات چوبی خام و رنگ نشده از بازار و رنگ آمیزی و فروش آن به چند برابر قیمت در بازار است.

به‌عنوان مثال شما می‌توانید صندلی‌های چوبی خام رنگ نشده را از کارگاه‌های تولیدی تهیه کنید و با تسلط بر مهارت رنگ کاری و اجرای پوشش نهایی بر روی کار آن‌ها را به‌صورت پروژه‌های چوبی تمام شده با حاشیه سود چند صددرصدی به فروش برسانید و از این طریق به درآمدهای بسیار خوبی برسید.

درآمد از مشاوره رنگ کاری چوب

مشاوره رنگ کاری چوب از دیگر عناوین شغلی بسیار جذاب و پول‌ساز و البته بکر این حیطه می‌تواند باشد.
بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ درزمینهٔ رنگ کاری نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند که به دلیل نبود افراد متخصص در این زمینه با مشکل مواجه‌اند.

بنابراین شما با یادگیری این مهارت می‌توانید به‌عنوان یک مشاور و راهنما در این زمینه به فعالیت بپردازید و با کمک به کسب و کارها درزمینهٔ رفع مشکلات رنگ چوب که با آن مواجه‌اند به کسب درآمد بپردازید.

خیلی دور نریم! مقایسه مبلغ فروش رنگ فروشی که در کنار فروش رنگ،مشاوره قوی هم به خریدار می دهد با رنگ فروشی که از رنگ ها فقط اکرولیک و روغنی را می شناسد نباید کار سختی باشه. پول این فروشنده فقط در فروش نیست بلکه در تکرار ده ها فروش به یک خریدار است به واسطه اعتمادی که خریدار به دانش او دارد! این شعار نیست، ذات بازار هست.

راز شماره شش:

تعجب می کنید که چه پولی میشه از مشاوره دادن در این حوزه در آورد. این صنعت در بازار ایران به قدری بسته و سنتی جلو رفته که کوچکترین آپدیت و نوآوری می تونه صد ها میلیون درآمد داشته باشه.

دوره “رنگ کار ماهر” چیست؟

این دوره آموزشی یک دوره جامع آموزش رنگ چوب است که شامل بیش از 15 ساعت ویدیوی آموزشی ارزشمند از سرفصل‌ها مختلف رنگ چوب است که توسط اساتید حرفه‌ای این رشته آماده‌سازی و ارائه شده است.

در این دوره آموزشی، ترفندها، نکات و قلق‌هایی از رنگ کاری چوب گفته‌شده است که حاصل سال‌ها تجربه و آزمون‌وخطا طی اجرای انواع پروژه‌های بزرگ و کوچک است.

بدون شک، وجود چنین دوره‌هایی برای افرادی که قصد یادگیری این مهارت ارزشمند را دارند بسیار مفید و ارزنده است.

این دوره به‌گونه‌ای فیلم‌برداری شده است که از تمامی زوایا بر روی کار و پروژه در حال اجرا تسلط داشته باشید. بدین ترتیب حتی بهتر از یک کلاس حضوری می‌توانید از تمامی نکات و مباحث مطرح شده در طول آموزش بهره ببرید.

در این دوره به سه نکته آموزش کاملاً شفاف و جزءبه‌جزء، انجام پروژه‌های کاملاً ملموس مطابق باسلیقه ایرانی و بازار ایران و انتقال تجربه‌های چند ده‌ساله اساتید تأکید شده است.

رنگ,رنگ چوب,آموزش رنگ چوب,دوره رنگ چوب,آموزش آنلاین رنگ چوب,رنگ کار ماهر,آموزش رنگ وودیانو,آموزش رنگ آیچوب,رنگ ام دی اف خام,تغییر رنگ چوب,سفید کردن رنگ چوب,

دانلود رایگان دوره رنگکار ماهر

سرفصل‌های دوره “رنگ کار ماهر” چیست؟

در دوره ویدئویی رنگ کار ماهر سعی شده است تا بر اساس تجربیات اساتید به‌تمامی سؤالات و نیازهای مخاطبین برای یادگیری مهارت رنگ چوب پاسخ داده شود. در بخش زیر می‌توانید با سرفصل‌های جامع این دوره ارزشمند بیشتر آشنا شوید:

رنگ چوب چیست؟
استانداردهای کارگاه رنگ چوب
ابزار موردنیاز برای راه‌اندازی کارگاه رنگ‌کاری چوب
مواد اولیه برای رنگ‌کاری چوب (انواع رنگ چوب)
معرفی انواع دستگاه‌های سنباده زن چوب
آموزش زیر کار در آوردن چوب (روش گوه و روش گره)
آموزش زیر کار در آوردن چوب (روش اتو و روش چوب شکسته)
آموزش تخلیه صمغ از چوب
معرفی انواع روش‌های بتونه کاری چوب
اجرای بتونه به روش خاک چوب و چسب 123
ساخت بتونه به روش خاک اره و چسب چوب
آموزش کار با بتونه حرارتی
آموزش اجرای بتونه مل و سیریش
آموزش ساخت بتونه همرنگی راش
آموزش اجرای بتونه ونگه
آموزش اجرای بتونه رز
معرفی انواع سنباده مورد استفاده در رنگ‌کاری چوب
آموزش نصب سنباده روی صفحه سنباده
آموزش تاب‌گیری صفحه سنباده
آموزش ساخت سنباده پره‌ای
آموزش ساخت سنباده توپی
آموزش ساخت تخته سنباده
انواع صفحه سنباده
تاب‌گیری صفحه سنباده
ساخت صفحه سنباده منحنی
راهنمایی انتخاب صفحه سنباده دیسکی
برداشتن صفحه سنباده با گرما
نصب سنباده روی صفحه سنباده
ساخت سنباده پره‌ای
ساخت تخته پوست
ساخت سنباده توپی
معرفی کاربردهای سنباده دیسکی
آموزش کار با سنباده دیسکی
پیستوله چیست؟
آموزش باز کردن پیستوله
معرفی بخش‌های مختلف پیستوله
آموزش اجرای سندبلاست (توضیحات کامل در مورد سندبلاست و نکته‌های اجرایی و ایمنی)
آموزش کار با سنباده گرد لرزان
آموزش کار با سنباده تانکی
آموزش سنباده‌زنی با دست
اهمیت بادگیری قطعه کار بعد از سنباده‌زنی
آموزش ساخت شاپان
آموزش ساخت شاپان فندقی
آموزش پاک کردن رنگ از روی چوب
آموزش پاک کردن با شعله آتش
آموزش پاک کردن رنگ با اسید رنگ‌بر
آموزش پاک کردن رنگ با سنباده
آموزش پاک کردن رنگ با تینر
آموزش پاک کردن رنگ به چهار روش
آموزش اجرای موج مصنوعی
آموزش کار با پیستوله
آموزش تمیزکاری کامل پیستوله
آموزش و نکته‌های ساخت کیلر سلولوزی
آموزش و نکته‌های ساخت انواع کیلر همرنگی
آموزش و نکته‌های ساخت رنگ طلایی با پودر طلایی
آموزش و نکته‌های ساخت بتونه فوری
آموزش و نکته‌های ساخت اجرای رنگ پوششی
آموزش و نکته‌های ساخت رنگ ترک
آموزش و نکته‌های ساخت نیم پلی‌استر
آموزش و نکته‌های ساخت رنگ پلی اورتان
آموزش و نکته‌های ساخت کیلر خودرویی
آموزش و نکته‌های ساخت تمام پلی‌استر
آموزش و نکته‌های استفاده از کمپرسور هوا
پروژه رنگ چوب به روش استفاده از شاپان قهوه‌ای
پروژه رنگ چوب به روش همرنگی فندقی
پروژه رنگ چوب به روش همرنگی گردویی
پروژه رنگ چوب به روش استفاده از شاپان ماهاگونی
پروژه رنگ چوب با رنگ اکریلیک
پروژه رنگ چوب با تکنیک هایلایت همرنگی
آموزش رنگ چوب به‌صورت خود رنگ
آموزش رنگ‌کاری‌ام دی اف خام به روش بتونه فوری
آموزش رنگ‌کاری‌ام دی اف خام به روش سیلر کاری
پروژه رنگ چوب با سفید پوششی
پروژه اجرای پتینه کاری روی روکش ملچ
پروژه اجرای رنگ طلایی روی چوب
پروژه اجرایتم رنگ‌های مختلف با شاپان روی سمپل
آموزش اجرای ورق طلا روی حلقه چوبی
آموزش اجرای رنگ زرد تخم‌مرغی پوششی روی چوب
آموزش اجرای رنگ طرح سنگ روی چوب
آموزش اجرای رنگ ترک روی چوب
آموزش اجرای لاک‌الکل روی چوب
آموزش اجرای روغن گیاهی موج نما
آموزش اجرای روغن گیاهی پوششی
آموزش و نکته‌های مهم رنگ اسباب‌بازی
آموزش تغییر رنگ کشو قدیمی
آموزش رنگ درب کابینت چوبی
آموزش تغییر رنگ میز جلو مبلی
پرسش و پاسخ به مشکلات رنگ‌کاری چوب با موضوعات متنوع
نکته‌های ورود به بازار صنعت چوب
نکته‌های حضور در فضای مجازی
مبحث چوب شناسی

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵

اسکرین شات و ویدئو نظرات هنرجویان دوره رنگکار ماهر | کلیک کنید

 

آموزش کار با پیستوله

آموزش کار با پیستوله رنگ

دوره رنگ کاری چوب “رنگ کار ماهر” برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد دارید مهارت رنگ کاری را از پایه و به‌طور اصولی و حرفه‌ای بیاموزید این دوره دقیقاً مناسب شماست.

چراکه در این دوره آموزشی رنگ کاری چوب سعی شده است تمامی مباحث به‌طور کامل و از پایه توضیح داده شود تا حتی فردی که هیچ پیش‌زمینه‌ای از رنگ کاری نداشته باشد هم بتواند به‌خوبی آموزش‌ها را مشاهده و درک کند.

این دوره برای افراد زیر  پیشنهاد می شود:

 • افرادی که علاقمند به صنعت چوب هستند
 • نجاران و ام دی اف کارانی که می خواهند سود رنگکاری را هم مال خود کنند.
 • فروشندگان درب های جامی و ضد سرقت وارداتی
 • معماران و دکور کاران و مهندسین ناظر سازه های چوبی
 • رنگ کار های آماتور
 • سرپرست ها یا ناظرین خطوط رنگ
 • فروشندگان رنگ
 • افراد علاقمند به سبک روستیک
 • سازندگان اسباب بازی های چوبی

ضرر نکردن بهتر از سود نکردن است!

در این آموزش‌ها با یادگیری اصولی مهارت رنگ کاری می‌توانید از ضرر و زیان‌های احتمالی به هنگام اجرای پوشش رنگی بر روی پروژه‌های خود جلوگیری کنید.

موضوعی که بسیار مهم بوده و برای بسیاری از افراد تازه‌کار پیش می‌آید که به دلیل نداشتن تجربه کافی در اجرای رنگ کاری، خسارت و زیان‌های جبران ناپذیری از نظر مالی می‌بینند و گاهی مجبور می‌شوند کل دستمزد دریافتی خود را صرف جبران اشتباهات و خسارات کنند.

تجربه ما:
در سال 87 پروژه ای را با قیمت 5.5 میلون تومان رنگ کردیم اما رنگ پس از 6 ماه پوسته شد و از بین رفت.با هزینه 1.5میلیون رنگ را پاک کردیم و با 3 میلیون هزینه اضافه دیگر کار را با روشی دیگر رنگ کردیم ( پراید در سال 87 حدود 8 میلیون بود!)

ضرر کردیم چون نمی دانستیم برای رنگ فضای باز چه نوع رنگ و چه روشی باید استفاده کنیم. اما این تجربه را هم در کنار صدها تجربه دیگر در دوره آموزش دادیم.

 

آموزش رنگ کاری چوب

رنگ کاری حرفه ای چوب

خیلی بیشتر سود کنید!

اگر شما در حال حاضر نجاری می‌کنید و یا تجربه ساخت محصولات چوبی را دارید ولی بخش رنگ کاری پروژه‌های خود را به یک رنگ کار چوب برون‌سپاری می‌کنید، این دوره کاملاً مناسب شماست.

همان‌طور که می‌دانید اجرت رنگ کاری بالا است و این باعث می‌شود تا سود به دست آمده شما از اجرای یک پروژه کامل کاهش یابد.

حال به این موضوع فکر کنید که اگر در رنگ کاری چوب به مهارت کافی برسید و خودتان پروژه‌های چوبی‌تان را رنگ کنید آن‌وقت چقدر از نظر مالی سود می‌کنید!

راز شماره هفت:
هزینه ساخت یک درب معمولی چوبی حدود 6 میلیون هست اما رنگ کار برای هر متر مربع آن در بدترین حالت 700 هزار تومان دریافت می کند!

خوش‌قول باشید و زمان را بخرید!

اگر تجربه ساخت یک پروژه و سپردن بخش رنگ کاری آن به بیرون را داشته باشید احتمالاً این مشکل برای شما هم پیش آمده است که به خاطر بدقولی‌هایی که از سمت برخی رنگ کارها به وجود می‌آید کل پروژه و کارتان به تعویق بیفتد و از سمت مشتری تحت فشار قرار بگیرید.

ولی با یادگیری مهارت رنگ کاری می‌توانید بدون نیاز به دیگران خودتان اجرای صفر تا صد پروژه‌هایتان را بر عهده بگیرید و با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی به نحو احسن پروژه‌ها را به سرانجام برسانید.

 

آموزش اجرا رنگ طرح سنگ

آموزش پتینه چوب

بهتر از همیشه انتخاب کنید!

با تسلط کافی بر روی رنگ کاری می‌توانید برای هر پروژه بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

اینکه درک جامعی از انواع رنگ‌ها و پوشش‌های مناسب چوب داشته باشید بسیار حائز اهمیت است و به شما کمک می‌کند تا برای هر پروژه متناسب با نوع چوب، کاربرد و امکانات موجود بهترین پوشش رنگی را انتخاب و اجرا نمایید.

با دانش و تسلط کافی بر این موضوع دیگر نگرانی از بابت یک نوع پوشش رنگی خاص ندارید و هر پروژه‌ای با هر نوع پوشش رنگی را می‌توانید قبول و اجرا کنید.

صاحب‌نظر باشید!

اگر مدیر یا صاحب کسب و کار هستید و خودتان در بخش ساخت و رنگ کاری دخیل نیستید و از نیروهای متخصص استفاده می‌کنید باز هم این دوره برای شما مفید است.

چراکه اگر شما به‌عنوان مدیر کسب و کار تسلط کافی بر روی کارکنان خود نداشته باشید و از نظر فنی در موضع ضعف باشید، قطعاً نمی‌توانید حداکثر بهره را کسب و کارتان ببرید.

اما اگر شما از نظر فنی بتوانید در بحث رنگ چوب صاحب‌نظر باشید و با ابعاد مختلف کار آشنا شوید آنگاه به‌خوبی می‌توانید با همفکری و تعامل بهترین تصمیمات را برای پیشبرد هر چه بهتر اهدافتان بگیرید.

راز شماره هشت:
می دونید حدود نیمی از دوستانی که بابت مشاوره رنگ با آیچوب تماس می گیرند رنگ کار نیستند و با هدف نظارت بر کار رنگ کار یا حل مشکلات فنی با رنگ کارشون از پلن های مشاوره ای استفاده می کنند؟

دانش بیشتر فروش بیشتر!

اگر شما فروشنده رنگ چوب هستید و یا قصد دارید به‌عنوان یک شغل کسب و کاری در حوزه فروش رنگ چوب راه‌اندازی کنید، با تهیه و مشاهده دوره آموزشی “رنگ کار ماهر” به‌راحتی می‌توانید به زیروبم رنگ کاری مسلط شوید.

همان‌طور که می‌دانید یک فروشنده موفق کسی است که بتواند اطلاعات صحیح و کاملی به مشتری بدهد تا فرد با آگاهی کامل بتواند نیاز خود را برطرف کند. بنابراین با مشاهده این دوره آموزشی به‌عنوان یک فروشنده رنگ چوب می‌توانید فروش خوبی را ایجاد کنید.
اگر قصد دارید به‌عنوان مشاور درزمینهٔ رنگ چوب به کسب و کارهای کوچک و بزرگ مشاوره دهید، دوره “رنگ کار ماهر” می‌تواند بسیار برای شما مفید و مؤثر باشد.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد بسیاری از کسب و کارهای مرتبط با صنایع چوب در بخش رنگ کاری خود نیاز به مشاوره دارند و نبود افراد یا مراکز تخصصی در این زمینه یک فرصت فوق‌العاده را به وجود آورده است که می‌توانید با ورود به این حوزه به کسب درآمدهای بسیار خوبی بپردازید.

راز شماره نه:

دقت کردید تا حالا؟
معمولا در هر شهر یک یا دو فروشنده رنگ هستند که مشتری خیلی زیادی دارند؟ دلیلش موجودی رنگ هاشون نیست و فقط به دلیل تسلط بیشتری که به کار دارند می دونند چه کالایی رو و از کجا بیارند و به چه مشتری چه رنگی بدهند که دوباره برگرده.

آموزش اجرای سندبلاست چوب

آموزش سندبلاست چوب

رنگ کار خودتان شوید!

هم‌چنین اگر قصد رنگ کاری یا تجدید رنگ وسایل منزلتان را دارید این دوره تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند.

بدین ترتیب برای تغییر رنگ یا رنگ کاری وسایل چوبی منزلتان دیگر جای نگرانی نخواهید داشت و می‌توانید بسته به سلیقه و نیازتان با خرید متریال لازم شروع به رنگ کاری کنید!

 

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵

اسکرین شات و ویدئو نظرات هنرجویان دوره رنگکار ماهر | کلیک کنید

چرا باید دوره “رنگ کار ماهر” را تهیه کنید؟

دوره رنگ کاری چوب “رنگ کار ماهر” شامل بیش از 15 ساعت آموزش ویدیویی مفید و جامع از سرفصل‌های مختلف رنگ چوب است که حاصل تجربیات 20 ساله اساتید حرفه‌ای این حوزه است.
شما با تهیه و مشاهده این دوره عملاً این تجربیات ارزشمند را یکجا به داشته‌های خودتان اضافه می‌کنید و این موضوع می‌تواند شما را چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی جلو بی اندازد.

 

راز شماره ده:

دقت کنید که
ترفند های و تکنیک های رنگ کاری در هیچ کتاب و دانشگاه و دوره ای به صورت یک جا قابل دریافت نیست و بسیار تجربه محور هست. بسیاری از اساتید رنگ کار فقط با داشتن یکی از صد ها لم و چم کار معروف شدند و پول پارو می کنند.

تجمیع علم و عمل در یک دوره آموزشی

این دوره آموزشی توسط اساتید حرفه‌ای تدریس شده است که خود سابقه طولانی در طراحی، اجرا و رنگ کاری انواع پروژه‌های کوچک و بزرگ دارند.
پروژه‌های متعددی هم چون ساخت خانه‌های تمام چوب دوبلکس مخصوص فضای باز، ساخت درب‌های شش متری بزرگ گره چینی چوب، ساخت انواع کابینت و کمدهای چوبی، ساخت و رنگ کاری گیتارهای کلاسیک دست‌ساز حرفه‌ای، اجرای انواع پروژه‌های دکوراسیون داخلی، انواع آلاچیق و پرگولا چوبی، پله‌های چوبی اسپیرال و غیره.

چنین تنوعی در ساخت و اجرای انواع پروژه‌های چوبی باعث شده است تا نکات و ترفندهایی که در این دوره آموزشی ارائه شده است بسیار کامل و جامع باشد و برای رنگ کاری انواع پروژه‌های چوبی بتوانید به‌خوبی از این آموزش‌های ارزشمند استفاده کنید.

آموزش اجرای نیم پلی استر

آموزش اجرای نیم پلی استر چوب | آموزش نیم پلیستر

تجربه را تجربه نکنید!

شما با مشاهده این دوره آموزشی و بهره‌مندی از تجربه کاربردی اساتید رنگ کار چوب دوره می‌توانید از بروز ضرر و زیان‌های احتمالی در رنگ کاری پروژه‌هایتان جلوگیری کنید.

چراکه در صورت عدم تسلط بر مباحث رنگ چوب و اجرای اشتباه و یا نامناسب یک رنگ بر روی یک پروژه ممکن است به‌اندازه کل مبلغ دریافتی بابت اجرای پروژه مجبور به پرداخت خسارت شوید!

پس با پرداخت هزینه اندک تهیه این دوره و مشاهده این مجموعه آموزشی می‌توانید از بروز زیان‌ها و خسارات چند ده‌میلیونی جلوگیری کنید.

یک بازخورد!
پس از دیدن کامل دوره از حجم اطلاعاتی که نمی دانستید و اینهمه تکنیک ریزی که وجود دارد تعجب می کنید

آموزش کاملاً ایرانی مطابق یا بازار و سلیقه ایرانی

دوره آموزشی “رنگ کار ماهر” کاملاً منطبق بر بازار ایران است و تمامی متریال، ابزارها و روش‌های گفته‌شده به‌راحتی قابل‌دستیابی و استفاده است. ما در این دوره آموزشی بهترین‌های بازار را به شما معرفی کرده‌ایم تا با خیالی آسوده شروع به کار کنید.

تجربیات و ترفندهای نگو را گفتیم!

در این دوره نکات، ترفندها و قلق‌هایی گفته‌شده است که حاصل سال‌ها تجربه عملی و اجرای پروژه‌های بزرگ و کوچک بوده است.

نکاتی که شاید برای به دست آوردن هرکدام از آن‌ها باید هزینه مالی و زمانی و گاهی جانی فراوانی بپردازید! خوشبختانه در دوره آموزش رنگ آمیزی چوب “رنگ کار ماهر” تمامی این نکات بی‌کم‌وکاست در اختیار شما قرار گرفته است.

نکاتی که بسیاری از اساتید موفق تنها با تکیه‌بر آن‌ها و با ایجاد تمایز بخش بزرگی از بازار رنگ چوب شهر خود را در دست گرفته‌اند.

آموزش کاملاً پروژه محور و جزءبه‌جزء

در این آموزش بیش از 30 سمپل مجزا با انواع پوشش‌ها و تم‌های رنگی مختلف به‌صورت عملی در طول آموزش اجرا شده است تا به‌طور کامل با جزئیات اجرای انواع رنگ‌های مخصوص چوب آشنا شوید. با یادگیری این نکات و آموزش‌ها در هنگام رنگ کاری انواع پروژه‌ها، گزینه‌های اجرایی زیادی در دسترستان خواهد بود تا بسته به نوع و کاربرد پروژه بهترین پوشش رنگی برای چوب را انتخاب کنید.

آموزش اجرای تمام پلی استر

آموزش سیلر کیلر

استفاده از تجربه ساعت‌ها تدریس

یکی از نکات جالب‌توجه درباره مجموعه آموزشی “رنگ کار ماهر” این است که مدرسین دوره، در کنار سابقه اجرایی خود تجربیات بسیار ارزشمندی در فضای آموزشی دارند به‌طوری‌که طی این سال‌ها سابقه تدریس به چند صد هنرجو علاقه‌مند به هنرهای چوبی را داشته‌اند.

آشنا بودن با فضای آموزش و پرسش و پاسخ با علاقه‌مندان به این هنر باعث شده است تا سرفصل‌های آموزشی ارائه شده بسیار مفید و کاربردی باشد به‌گونه‌ای که به پرسش‌های ذهنی مخاطبین دوره به‌طور کامل پاسخ دهد.

همه سؤال‌های شما را می‌دانیم!

در ساخت این دوره آموزشی سعی شده است تا از ماحصل بیش از 20 هزار مشاوره و پرسش و پاسخ در سایت، مشاوره تلفنی و مجازی استفاده شود. در تمام مراحل تهیه مجموعه آموزشی رنگ کار ماهر پاسخ به پرسش‌ها و رفع ابهامات احتمالی در هر سرفصل موردتوجه ویژه قرار گرفته است.
در انتهای این مجموعه آموزشی بخش ویژه‌ای برای پاسخ به پرسش‌ها تهیه شده است که شامل پاسخ به سؤالات مهم و پرتکرار در مشاوره‌ها در حوزه رنگ کاری چوب است.

 

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵

اسکرین شات و ویدئو نظرات هنرجویان دوره رنگکار ماهر | کلیک کنید

آموزش قدم‌به‌قدم رنگ کاری چوب

در مجموعه رنگ کار ماهر تمامی مطالب دوره به‌صورت ساختاریافته و گام‌به‌گام ارائه شده است به‌طوری‌که یک فرد تازه‌کار بتواند از پایه تمامی مفاهیم را آموزش ببینید و به‌تدریج و گام‌به‌گام با مباحث پیشرفته‌تر آشنا شود.

تجربه و تسلط اساتید دوره رنگکار ماهر باعث شده است تا سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مباحث به ساده‌ترین و شیواترین روش ارائه شود و بدین ترتیب مخاطب به هنگام مشاهده آموزش‌ها دچار سردرگمی نشود.

آموزش اجرای رنگ طلایی

آموزش ساخت رنگ طلایی

آموزش بازاریابی و فروش محصولات و خدمات

پس از آموزش نیازمند تجربه و فروش محصولات و خدمات خود خواهید بود که در این بخش نیز از تجربیات حضور نزدیک به یک دهه‌ای خود در فضای مجازی و شبکه‌های مجازی استفاده کردیم و راهکارهایی را برای حضور موفق در آن ارائه دادیم.

در بخشی از دوره به چگونگی حضور موفق در شبکه‌های اجتماعی و بازار کار اشاره‌شده است می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. زیرا بخش بازاریابی و فروش همواره یکی از دغدغه‌های اصلی هنرمندان است که به دلیل آشنا نبودن با این علم نمی‌توانند کیفیت بالای کارهای خود را به‌خوبی ارائه دهند.

به همین جهت، در این دوره آموزشی سعی شده است تا با ارائه این اصول به هر چه نتیجه‌بخش تر کردن مطالب ارائه شده کمک شود.

پشتیبانی فنی و تخصصی پس از خرید پک رنگ کار ماهر

از دیگر مزایای مجموعه رنگ کاری چوب رنگ کار ماهر می‌توان به برخورداری از پشتیبانی به هنگام ایجاد سؤالات و ابهامات احتمالی بعد از مشاهده دوره اشاره کرد. بدین ترتیب شما بعد از تهیه و مشاهده دوره دیگر نگرانی از جهت ایجاد سؤالات و یافتن پاسخ‌های آن نخواهید داشت و به‌سادگی می‌توانید از پاسخ‌های اساتید دوره بهره ببرید.
پس از خرید مجموعه رنگ کار ماهر بسترهای لازم جهت ارتباط با کارشناسان رنگ دوره برای خریدار فراهم خواهد شد تا در صورت اشکال در مرحله اجرا بتواند با ساده‌ترین شکل ممکن مشکل به کمک ما برطرف کند.

اسکرین شات نظرات خریداران دوره رنگ کار ماهر

بروز رسانی رایگان!

رنگ کار ماهر دوره فعال و پویا است. بدین‌صورت که بعد از انتشار دوره باز هم بنا به نیاز و درخواست مخاطبین سرفصل‌های آموزشی جدید به این دوره اضافه خواهد شد. این یک ویژگی فوق‌العاده است که باعث می‌شود این دوره آموزشی همواره بروز و کاربردی باقی بماند.
با توجه به سمت‌وسوی بازار و یا احساس نیاز از سوی خریداران مجموعه، تلاش می‌شود آپدیت‌های برای مجموعه قرار گیرد. این آپدیت‌ها بدون نیاز به هزینه دوباره و به‌رایگان در اختیار خریداران مجموعه قرار خواهد گرفت.

آموزش اجرای موج مصنوعی

سمپل نمونه کارهای اجرا شده دوره رنگ کار ماهر

برای خرید دوره آموزش رنگ چوب “رنگ کار ماهر” چه باید کرد؟

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

خرید دوره های آموزش نجاری

خرید فوری دوره

ارتباط با آیچوب در تلگرام

ارتباط با ادمین در تلگرام

ichoobir@

ارتباط با آیچوب در واتساپ

ارتباط با ادمین در واتساپ

یا

۰۱۱۴۲۲۵۴۷۷۵

اسکرین شات و ویدئو نظرات هنرجویان دوره رنگکار ماهر | کلیک کنید

32 نظر در “دوره آموزش رنگ چوب و MDF|مقدماتی تاپیشرفته با مدرک

 1. آرمین گفت:

  سلام
  میخواستم این دوره را بخرم اما پس از کلیک برروی لینک میگه که صفحه پیدا نشد.

  1. آیچوب گفت:

   درود بر شما
   لطفا به اینستاگرام آیچوب پیام بدید
   همکاران ما سفارش شما رو سریع ثبت می کنند

   https://www.instagram.com/ichoob.ir/

 2. جلال افلاکی آستانه گفت:

  با سلام وعرض خسته نباشید
  نجار چوب هستم برای کف خانه ویلایی تخته کوب یا به اصطلاح خودمان پلی کوبی کردم و الان درز بین چوب را می‌خواهم بتونه کاری وسپس نقاشی کنم راهنمایی کنید از چه بتونه ای استفاده کنم که ترک نخورد و در نهایت جلا بزنم یا نیم پلی استر استفاده کنم
  ممنونم از راهنماییهای شما واقعا مطالبتون عالی و کاری میباشد

  1. علی خرمی گفت:

   درود بر شما
   از بتونه حرارتی استفاده کنید که خیالتون راحت باشه این کار به هیچ عنوان خراب شدنی نیست
   در مرحله بعد روی کف روغن گیاهی مخصوص چوب اجرا کنید.

 3. صفا گفت:

  سلام من میخوام ترموود نمای ساختمان مون رو باز سازی کنم چه رنگ یا روغنی بهش بزنم لطفاً راهنمایی کنید
  من دوره رنگکار ماهر رو خریدم ولی هنوز نتونستم تا آخر ببینم

  1. آیچوب گفت:

   سلام صفا گرامی
   بدون شک روغن گیاهی مخصوص چوب

 4. حجت گفت:

  سلام
  برای استری رنگ ام دی اف بهتره از سیلر استفاده بشه یا رنگ بتونه یا هردو و اجرا کردن رنگ بتونه روی سیلر مشکلی نداره ؟
  برای زیر سازی رنگ ام دی اف که پوست پرتغالی نشه خصوصا جاهایی که سی ان سی شده چکار باید کرد
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. آیچوب گفت:

   سلام حجت عزیز
   لطفا از مطلب زیر استفاده کنید:
   دلیل پوست پرتقالی شدن رنگ چیست؟ + راهکار حل این مشکل

   برای زیر سازی سیلر ابتدا بتونه ماستیک کنید و بعد سنباده و بتونه فوری و سنباده و بتونه فوری و سنباده و یک دست سیلر نرم و بعد رنگ فوری و مابقی مراحل

 5. علی گفت:

  سلام این دوره برای رنگ آمیزی mdf خام برای کابینت های سبک نئوکلاسیک هم مناسب؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر؛ این سبک آموزش داده نشده…

 6. پیام گفت:

  سلام.دوره رنگکاری مبل استیل هم دارین؟؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام و ارادت
   در این دوره نیست

 7. hossein گفت:

  دروود رگه های چوب روس بعد از آستری خیلی سفید تر از زمینه هستند آیا میشه کاری کرد این اختلاف رنگ بخصوص در رنگهای تیره با شاپان کمتر شود ؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام حسین عزیز
   می تونید از رنگ کردن چوب به روش همرنگی استفاده کنید:
   همرنگی چوب چیست و چگونه ساخته و اجرا می شود؟ + ویدئو

 8. ایرج گفت:

  سلام و درود.
  نمای یه آلاچیق رو در فضای باز .رطوبت بالا و گرمای زیاد کار کردم.سیلر و نیم ملی استر زدم.میتونم روش دوباره پلی استر یا وارنیش بزنم؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام
   خیر به هیچ عنوان مناسب نیست و پس از مدت وتاهی پوسته خواهد شد

   1. علیسان گفت:

    سلام میشه راهنمایی کنیین دوره های مبل استیل رو از کجا میشه تهیه کرد

    1. آیچوب گفت:

     درود بر شما
     همچین دوره ای نداریم و ندیدم

 9. علی گرمکی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من به نجاری علاقه پیدا کردم تو تهران هم زندگی میکنم
  نظرات رو دیدم نوشته بودید برای شروع کار فنی حرفه ای بهترینه با مجتمع فنی تهران ارتباط گرفتم دوره نجاری گفتن نداریم
  لطف کنید بهم دقیق بگید کدوم فنی حرفه ای باید برم یا کدوم دوره ازاد باید شرکت کنم که عملی اموزش ببینم
  لطف بکنید راهنمایم کنید بهم دقیق بگید کدوم فنی حرفه ای باید برم

  1. آیچوب گفت:

   سلام
   فنی و حرفه ای هر شهر معمولا این دوره رو داره
   با نام دوردگری درجه 2 که در بسیاری تبدیل شده به دوره ام دی اف

 10. مجتبی گفت:

  سلام اموزش صنایع چوب مثل مبل و کابینت و.. هم میذارید؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام
   حضوری خیز اما بزودی آموزش ویدئویی راه اندازی خواهد شد

 11. محمد گفت:

  سلام یک پیشنهاد براتون دارم اینکه هرقسمت اموزش رو جدا جدا واسه فروش انلاین قرار بدید هرکسی که نداشت کامل خریدش کنه پک رو حتی بصورت اقساطی کسی نتونه جورش کنه با این روش میتونه هفته ی یک قسمت خرید بعد دانلود کنه اینجوری هم برای شما راحتره فروشش و هم مشتری هاتون اضافه میشه و هم تمام و افرادی که علاقه مند هستند استفاده کنند

  1. آیچوب گفت:

   سلام محمد
   در حال ساخت بستری قوی برای فروش هستیم
   بستر فعلی چنین توانایی برای مانور دادن ندارد

   1. علی گفت:

    پیشنهادشون عالی عالی هست محمد،بستر تبلیغاتی و فروشتان فوق العاده میشه

    1. آیچوب گفت:

     سلام علی
     بله.در حال پیاده سازی آیچوب جدید هستیم که این خصوصیات و بسیاری خصوصیات دیگر رو هم داره

 12. مجتبی گفت:

  سلام . فروش بصورت اقساطی هم دارید ؟

  1. آیچوب گفت:

   سلام، بله
   لطفا در اینستاگرام آیچوب درخواست پرداخت قسطی رو ارسال کنید تا راهنمایی کنیم.

   https://www.instagram.com/ichoob.ir/

 13. وحید م. گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  سوال: آیا با رنگ گواش می توان چوب را رنگ کرد؟
  با تشکر

  1. آیچوب گفت:

   سلام وحید عزیز
   بله، می تونید با استفاده از گواش چوب رو رنگ کنید و جزء رنگ های پایه آب به حساب میاد
   در این مجموعه آموزشی به این موارد کامل اشاره شده و می تونید استفاده کنید.

 14. جواد ابریشمی گفت:

  سلام من تازه مطااب رنگ کاری روی چوب رو خواهندم جالب بود مطالب دیگه هم دارید وبه چه صورت دسترسی میشه داشت

  1. آیچوب گفت:

   سلام جواد ابریشمی عزیز
   شما می تونید مجموعه ای کامل از آموزش ها رو در مجموعه آموزشی ((رنگ کار ماهر)) منتشر شد.
   اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
   https://bit.ly/rangkar_e_maher

برای ثبت نظر لطفا وارد اکانت خود شوید ( عضویت رایگان است )