ابزارهای سنباده‌زنی, رپورتاژ آگهی, معرفی ابزار

خرید سنباده چوب اسمیردکس یونان | خرید بدون واسطه!

سنباده اسمیردکس

 سنباده چوب اسمیردکس یکی از برندهای موجود در بازار ایران است. این سنباده توسط کارشناسان ما در کارگاه آیچوب تست و بررسی شده است و نتیجه این بررسی را در مقاله پیش رو خواهید دید.

 پرداخت چوب جزو همیشگی و جدانشدنی صنعت چوب است. در هر رشته از صنعت چوب و در هر اندازه‌ای که کار می‌کنید وظیفهٔ ابن پرداخت بر دوش انواع سنباده‌های موجود در صنعت چوب است.

 یک سنباده خوب از نظر فردی که در این هنر صنعت فعالیت می‌کند دارای چند مشخصه است. اینکه زود لال نشود، بکینگ مستحکمی داشته باشد، گرید استانداردی داشته باشید، کیفیت خوب و ثبات کیفی داشته باشد، اگر پشت کرکی است خاصیت چسبندگی خود را زود از دست ندهد و البته یکی از معمول‌ترین انتظارات این است که قیمت مناسبی داشته باشد.

 

سنباده اسمیردکس

 

در این مطلب ما برندی را به شما معرفی می‌کنیم که علاوه بر اینکه تمام این ویژگی‌ها و توقعاتی که از یک سنباده انتظار می‌رود را دارا است؛ کسر کیفیت و قیمت بسیار مناسبی هم برای استفاده‌های خورده و عمده دارد. یک برند اروپایی بااصالت یونانی با نام اسمیردکس (Smirdex)

سنباده اسمیردکس یونانی (Smirdex)

 اسمیردکس با نام کامل صنایع پوشش‌های سایشی اسمیردکس یک کمپانی تولید انواع سنباده و ابزار سایشی صنایع چوب و فلز است که در سال 1981 در شمال یونان و در مساحتی بیش از 32 هزار مترمربع تأسیس شد.

 اسمیردکس با توان تولید 40 هزار مترمربع انواع سنباده در هر شیفت کاری از مهندسی مواد تا ساخت تمام محصولات را تماماً در یونان و با بهره‌گیری از مواد اولیه بسیار مرغوب اروپایی انجام می‌دهد.

 

سنباده‌های مخصوص چوب اسمیردکس (Smirdex) یونان

 اسمیردکس بیش از 65 رده محصول مختلف را در حیطه تخصصی خود از جمله انواع سنباده‌های رولی، کمربندی، پشت کاغذی، پشت پارچه‌ای، پشت کرکی، انواع پد سنباده، صفحات مخصوص ساب و برش و… تولید می‌کند.

 نکته قابل‌توجه در مورد این برند صادرات بیش از 85 درصدی محصولات این برند به خارج از یونان و به بیش از 60 کشور هست که نشان‌دهنده قدرت تولید و کیفیت بالای تولیدات این برند است.

 

کاربرد سنباده در چوب و نجاری چیست؟

در صنعت با استفاده از سنباده بسیاری از نقص‌ها و ایرادات ظاهری بر طرف می‌شود. همچنین ناهمواری‌های موجود در سطح کار بر طرف می‌شود. همان‌طور که اشاره شد از سنباده مخصوصاً در صنعت چوب برای پرداخت نهایی استفاده می‌شود و طبیعتاً رنگ‌کاری یک سازه چوبی بدون سنباده کاری امکان‌پذیر نیست چرا که سنباده کاری باکیفیت به‌شدت در کیفیت نهایی کار تأثیرگذار است.

 

سنباده بلوکی اسمیردکس

 

 سنباده‌ها در اشکال، انواع و زبری‌های مختلف تولید می‌شوند. سنباده‌ها در صنعت اتومبیل و طلاسازی، دیوار گچی ساختمان، صاف‌کردن بتونه سنگی و رنگ‌کاری چوب، لایه‌برداری و صاف‌کردن سطح رزین اپوکسی و… کاربرد دارند.

 مخصوصاً در صنعت چوب استفاده از سنباده و کیفیت سنباده کاری یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که کیفیت کار شما با آن سنجیده می‌شود.

 

وارد کننده سنباده اسیمردکس یونان

این برند توسط چند نفر در سالیان مختلف وارد ایران می‌شده است اما می‌توانید با اطمینان از اصل بودن کالا و قیمت رقابتی از راه‌های ارتباطی که در پایین این مقاله نوشتیم اقدام به خرید عمده یا جز کنید.

 

ویدئوی معرفی سنباده‌های اسمیردکس

 در این ویدئو با حضور در کارگاه ساخت اسباب‌بازی‌های چوبی با یکی از مصرف‌کنندگان سنباده‌های اسمیردکس گفتگو کردیم و دلیل استقبال از این برند را از ایشان پرسیدیم.

 نکته جالب‌توجه استقامت و کاربری 300% سنباده‌های این برند است که با قیمتی کمتر از 15% بیشتر از برندهای چینی بازار ایران ارائه می‌دهد.

 گفتگوی جالب و کارگاهی آیچوب را در این ویدئو ببینید:

اینترنت شما برای دیدن این ویدئو نیم بها محاسبه می‌شود.

 

سنبادکس

خرید سنباده اسمیردکس یونان:

برای خرید جزئی یا عمده سنباده‌های اسمیردکس یونان با اطمینان از اصل بودن و قیمت مناسب کالا از طریق راه‌ها ارتباطی زیر اقدام به خرید کنید.

لینک فروشگاه / اینستاگرام: @sonbadex
واتساپ و شماره تماس خرید:  مهندس گرجی 09904426812

 

منبع: آیچوب

برای ثبت نظر لطفا وارد اکانت خود شوید ( عضویت رایگان است )