آیچوب | ichoob.ir

آموزش رنگ کاری حرفه ای چوب

دسترسی سریع

ویدئوی معرفی دوره "رنگ کار ماهر"

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

سرفصل های دوره "رنگ کار ماهر"

گالری تصاویر دوره "رنگ کار ماهر"

اسکرین شات نظرات هنرجویان

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

پاسخ به سوالات پرتکرار شما

رنگ کار ماهر یک مجموعه ویدئو های آموزشی با موضوع رنگ کاری چوب است. این مجموعه با بیش از ۲۱ ساعت آموزش کاملا فارسی و ۶۵ سرفصل با تلاش مجموعه های “وودیانو” و “آیچوب” تهیه شده است.
رنگ کار ماهر با تکیه بر تجربه چندین ساله این دو گروه با با رویکردی کاملا کاربردی و منطبق بر بازار رنگ ایران تهیه شده است و منبعی بسیار ارزشمند برای یادگیری متمطئن رنگ کاری چوب باشد.

خیر. در این دوره آموزشی از پایه تمامی مفاهیم و نکات مورد نیاز برای یادگیری رنگ کاری چوب  ارائه شده است و  نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد.
بدین ترتیب کلیه علاقمندان به چوب و  هنرهای چوبی که در ابتدای ورود به دنیای کار با چوب هستند می توانند بدون هیچ گونه پیش نیاز قبلی از این محصول فوق العاده ارزشمند استفاده کنند.
در دوره رنگ کار ماهر با توجه به تجربه ما در امر آموزش به تمام پرسش هایی که ممکن هست برای بیننده پیش آید را جزء به جزء پاسخ دادیم.

این محصول برای تمام علاقمندان به صنعت چوب،هنرمندان هنرهای چوبی،نجاران، فروشندگان رنگ، پیمان کاران پروژه های چوبی، ناظرین خطوط رنگ، فروشندگان رنگ،سازندگان فرنیچرهای چوبی و… مناسب است و توصیه می شود.

بله. تمام آموزش با این پیش فرض تهیه شده که هنرجوی دوره هیچ شناختی از رنگ،چوب،ابزار،کارگاه و حتی واژه های رایج ندارد.
در طول آموزش هنرجو بتدریح و پروژه محور به شناخت و اعتماد به نفس کافی برای شروع کار می رسد.

جالب است بدانید که این محصول آموزشی به گونه ضبط و تدوین شده است که به طور کامل تمامی مباحث و زوایا به هنگام توضیحات پوشش داده شده است به طوری که نه تنها نسبت به کلاس های حضوری چیزی کم ندارد بلکه می توان گفت به دلیل برنامه ریزی و دقتی که در ساخت و تولید این مجموعه شده است حتی از کلاس های حضوری هم با کیفیت تر و پر بارتر است؛ هم چنین قسمت جذاب ماجرا اینجاست که شما با تهیه این محصول آموزشی از پشتیبانی همیشگی ما برخوردار خواهید بود و می توانید سوالات خود را با ارتباط مستقیم با مدرسین دوره بپرسید. ضمنا ما در “وودیانو” و “آیچوب” آماده ایم تا پاسخگوی نیازهای مشاوره ای شما دوستان باشیم. ما در کنارتان هستیم تا شما به نتیجه دلخواه تان برسید. بنابراین دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.
اجازه دهید ادعایی نکنیم
نظرات هنرجویان دوره را در این صفحه حتما ببینید.

بله. تمامی هنرجویان دوره پس از خرید شامل 3 ماه پشتیبانی رایگان قابل تمدید خواهند شد.

این پشتیانی از طریق تلگرام،واتساپ،تلفن ثابت دفتر فروش و یا دایرکت اینستاگرام انجام خواهد شد.

در صورتی که “نسخه دانلودی” محصول آموزش “رنگ کار ماهر”را تهیه کرده باشید،بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، به طور اتوماتیک و بلافاصله به صفحه دانلود محصول منتقل خواهید شد. در این صفحه به لینک های دانلود این مجموعه دسترسی دارید.

در صورتی که “نسخه فیزیکی پستی (ارسال فلش)” محصول آموزش رنگ کار ماهر را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، سفارش شما ثبت می شود و در اسرع وقت به آدرس پستی ثبت شده توسط شما ارسال می شود.
محصول با کیفیت فول اچ دی در یک فلش مموری ۳۲ گیگ ارسال می شود. فرمت فایل ها به صورت فیلم بوده و قابلیت پخش بر روی کامپیوتر و تلویزیون را داراست.
ارسال فیزیکی ۲۰۰ هزار تومان هزینه بیشتری دارد

در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در روند خرید یا دانلود، پشتیبانی مجموعه بلافاصله مشکل شما را حل خواهد کرد. شماره پشتیبان فنی (فقط برای مشکلات خرید): 01142254775

ویدئوی نظر خریداران دوره "رنگ کار ماهر"

خرید آموزش رنگ کار ماهر

برای خرید این دوره لطفا از راه های زیر اقدام کنید:

تلفن مشاوره و فروش:


01142254775