قوانین سایت

قوانین وبسایت آیچوب

قوانین وبسایت آیچوب

 

۱. تمام محتوای منتشرشده در آیچوب بر اساس قانون جرائم اینترنتی و مادۀ ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای ذیل قانون کپی‌رایت بوده و هرگونه کپی، اقتباس، خلاصه‌نویسی و استفاده تجاری از محتوای آن جرم تلقی می‌شود.

 

۲. آیچوب تولیدکننده و توزیع‌کننده و فروشگاه نیست و هیچ محصول (رنگ، چوب، ابزار و…) تحت نام این برند به فروش نمی‌رسد.

 

۳. بازنشر و استفاده غیرتجاری از محتوای آیچوب (نوشته، گرافیک، ویدئو، اینفوگرافی و…) تنها با ذکر نام آیچوب و لینک آن (در همان نوشته یا محتوا) مجاز است. هرگونه تغییر و اقتباس از محتوای آیچوب نیز شامل این بند خواهد شد.

 

۴. آیچوب یک رسانه است که در راستای حفظ حقوق بازدیدکنندگان خود نهایت دقت در انتخاب طرف‌های کاری و تجاری خود را انجام می‌دهد؛ بااین‌وجود و با توجه به عدم امکان نظارت دائمی هیچ‌گونه مسئولیتی ناشی از تخلف تبلیغ شونده بر عهده آیچوب نخواهد بود.

 

۵. به کسب‌وکارهایی که خواهان تبلیغ و معرفی در آیچوب هستند توصیه می‌شود شعارها و ادعاهای تبلیغاتی مطابق با توان، محصول و خدمات خود را به کار برند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت که منجر به خسارت مالی مخاطب یا فریب وی شود، تبلیغ بلافاصله از آیچوب حذف‌شده و هزینه آن نیز در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت عودت داده نخواهد شد.

 

۶. آیچوب یک فضای رسانه‌ای اختصاصی ابزار، رنگ و صنعت چوب است. این فضا برای بازدیدکنندگانش کاملاً رایگان است. هیچ‌گونه نقل‌وانتقال مالی یا درخواست وجه بانام آیچوب مگر از راه‌های ارتباطی درج‌شده در سایت مورد تأیید این مجموعه نبوده و ضرر مالی ناشی از آن به عهده مالباخته خواهد بود.

 

۷. تمامی نظرها و دیدگاه‌های ارائه‌شده توسط بازدیدکنندگان در وب‌سایت آیچوب و شبکه‌های اجتماعی آن غیر محرمانه تلقی شده و حق استفاده از آن‌ها را به‌منظور کپی، انتشار، اصلاح و… به‌رایگان در اختیار آیچوب قرار خواهد داد.

 

۸. تمام اطلاعات و مطالب موجود در این سایت بدون هیچ‌گونه ضمانتی، صریح یا ضمنی و در همین «وضع موجود» ارائه می‌شود و تمام ضمانت‌ها از هر نوع، صریح یا ضمنی شامل ضمانت قابلیت فروش، ضمانت کاربری خاص، عدم تخلف از حقوق مالکیت فکری، همچنین کاربری و یا معاملات بازرگانی و تجاری ناقص این حقوق را از خود سلب می‌کند.

تحت هیچ شرایطی در قبال کلیه خسارات (بدون محدودیت شامل، غیرمستقیم، خاص، اصلی و تبعی یا خسارات ناشی از عدم درآمد، از بین رفتن داده‌ها، یا تعلیق بازار) به‌واسطه استفاده، ناتوانی از استفاده یا نتایج استفاده از این سایت، سایت‌های لینک شده به آن، یا مطالب و اطلاعات موجود در هر یک از این سایت‌ها، طبق قرارداد یا مسئولیت مدنی یا هر تئوری حقوقی دیگری باشد و حتی در صورت آگاهی از امکان چنین خساراتی، هیچ مسئولیتی بر عهده آیچوب نخواهد بود.

اگر برای استفاده از مطالب یا اطلاعات این وب‌سایت نیاز به هرگونه خدمات، تعمیر یا اصلاح تجهیزات یا اطلاعات باشد، در همین‌جا موافقت می‌کنید که تمام هزینه‌های آن را خود متقبل شوید.

 

۹. اطلاعات یا نظرات ارائه‌شده در بخش تالارهای گفتگو، شبکه‌های اجتماعی، دیدگاه‌ها و… ضرورتاً نظرات ما نیست. نه ما و نه هیچ‌یک از مدیران، گردانندگان، پخش‌کنندگان یا سایر افراد مرتبط با ما، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان (شامل اما نه محدود به خسارات شایع، اصلی یا جزایی)، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوط به یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال‌شده به وب‌سایت نیستیم.

حق اصلاح این شرایط یا محدودیت‌های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می‌داریم. برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت‌های قانونی که ممکن است بعداً افزوده یا تغییر داده شود، لازم است هرچند وقت یک‌بار این صفحه را بازبینی کنید. مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آن با اطلاعیه حقوقی دیگری در صفحات خاصی از همین وب‌سایت، صراحتاً ملغی شده و یا جایگزین شود.

 

۱۰. درصورتی‌که هریک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیرقانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازم است مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می‌ماند. این قانون، کل قرارداد بین ما و شما در ارتباط با استفاده از سایت را در برگرفته و هیچ تغییری در محتوای آن قابل‌اعمال نیست مگر اینکه کتباً به امضای طرفین رسیده باشد.