گالری ایده‌ها, محصولات چوبی

ایده های گلدان کوچک و مینیاتوری در فضای داخل ساختمان

گلدان رو میزی, گلدان ریز, گلدان سفالی, گلدان فانتزی, گلدان کوچک, گلدان کوچک و مینیاتوری, گلدان مینی, گلدان مینیاتوری, آیچوب

گلدان های مدرن در اشکال و اندازه‌های مختلف در بازار وجود دارند و هر کدام زیبایی مختص به خود را دارند. شما می‌توانید گلدانی از جنس چوب، شیشه، سفال، سرامیک و یا پلاستیکی داشته باشید.

 

 

 

گل‌های مینیاتوری هم علاقه‌مندان مختص به خود را دارند. شما می‌توانید این گل‌ها را در داخل گلدان‌های مینیاتوری بکاری دهید و آن را بر روی میز کار به دیگر جاهای خانه خود قرار دهید.

 

پیشنهاد آیچوب:

۲۷ نمونه از گلدان های بتنی

 

 

در این نوشته ایده‌هایی برای طراحی و ساخت گلدان کوچک برای شما گردآوری کرده‌ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

 

 

گل و گلدان به‌عنوان مکمل در طراحی دکوراسیون دالی مورد استفاده قرار می‌گیرید و طراحان بسیار علاقه‌مندند برای بهتر دیده شدن فضا و ایجاد حس زندگی در فضای خانه و کار، از گل و گلدان‌های طبیعی بهره بگیرند.

 

 

به توجه به کمبود فضا و نیاز به استفاده بهینه از فضا، استفاده از گلدان‌های مینیاتوری بیش از پیش احساس نیاز می‌شود. استفاده از روش‌های خلاقانه و غیرمعمول هم روشی جدید در طراحی لوازم خانه است. دیگر ساخت گلدان به شکل یک استوانه دایره‌ای چندان مورد پسند نیست و خریداران دوست دارند از گلدان‌های فانتزی و خلاقانه استفاده کنند. در ادامه می‌توانید ایده‌های بیشتری را مشاهده کنید و الهام بگیرید.

 

گلدان سفالی طرح ماهی

گلدان چوبی

گلدان طرح دیوار خانه

گلدان طرح دست

گلدان طرح ساختمان

گلدان مدرن و فانتزی

گلدان کوچک و مینیاتوری

 

پیشنهاد آیچوب:

آموزش ساخت گلدان آویز + مراحل تصویری

 

 

گردآوری و تنظیم: www.ichoob.ir

برای ثبت نظر لطفا وارد اکانت خود شوید ( عضویت رایگان است )